o nas

Masterm to wieloletnia tradycja na rynku generalnego wykonawstwa budowlanego.

Swoją działalność prowadzimy przede wszystkim w obszarze budownictwa kubaturowego, obejmującego realizację budynków mieszkalnych, handlowo - usługowych, biurowych, magazynowych i produkcyjnych.

Od początku naszej działalności oddaliśmy do użytku ok. 45 000 m2 powierzchni mieszkalnej i biurowej, zlokalizowanej w Poznaniu i okolicach.

Doskonale potrafimy przeprowadzić cały proces inwestycyjny: od uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, poprzez koncepcję, projektowanie, wykonawstwo, aż po oddanie obiektu do użytkowania. Wyróżnia nas także pomoc w zdobyciu finansowania dla inwestycji. Bierzemy odpowiedzialność za każdy etap procesu inwestycyjnego, zapewniając również opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną. Kompleksowe podejście do realizacji pozwala nam na bieżąco reagować na zmieniające się warunki otoczenia oraz gwarantować najwyższą jakość oferowanych usług.

Warto zaznaczyć, że...

nie unikamy trudnych wyzwań i podejmujemy się wykonania zlecenia nawet przy trudnych uwarunkowaniach, zarówno prawnych, finansowych, jak i technicznych. Powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, terminowo oraz sprawnie, bazując na dużym doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu specjalistów.

Zaufanie naszych Klientów zdobywamy przede wszystkim zapewniając im staranność i solidność wykonawstwa powierzonych inwestycji. Dbamy także o najwyższą jakość materiałów i urządzeń, co zawsze łączymy z wykorzystaniem ciekawych i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i technologicznych.

historia

1991

2005

2006

2007

2008

2009

2012

2012

2013

2013

2014

2015

2016

2017

2017

Założenie Zakładu Kotlarsko- Ślusarskiego z siedzibą w Przeźmierowie.

Nabycie gruntu w Tarnowie Podgórnym, powstanie siedziby firmy: budynku biurowego wraz z halą przemysłową.

Uzyskanie licencji na prowadzenie Salonu Firmowego Viessmann.

Stworzenie czterech spółek celowych realizujących indywidualne projekty z zakresu działalności deweloperskiej w obszarze budownictwa mieszkaniowego oraz powierzchni biurowych.

Oddanie budynku mieszkalno- usługowego z halą garażową przy ul. Umińskiego w Poznaniu

Zakończenie realizacji Osiedla Cichego – 16 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Zakończenie budowy I etapu Osiedla Bajkowego przy ul. Barwickiej 14 w Poznaniu i rozpoczęcie realizacji II etapu.

Ukończenie budowy budynku biurowego w klasie B+ Jet Office przy ul. Piątkowskiej 163 w Poznaniu i rozpoczęcie jego komercjalizacji.

Ukończenie realizacji II etapu Osiedla Bajkowego w Poznaniu.

Oddanie do użytkowania nagrodzonego za Najlepszy Projekt Architektoniczny 2013 roku budynku mieszkalnego Słowiańska NOVA przy ul. Słowiańskiej 36 w Poznaniu.

Rozpoczęcie kolejnej inwestycji mieszkaniowej - FreeDom przy ul. Traugutta w Poznaniu.

Rozpoczęcie nowej inwestycji Evergreen365.

Oddanie do użytkowania inwestycji Evergreen365 wyróżnionej w konkursie o Nagrodę Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro.

Rozpoczęcie nowej inwestycji Sokoła 1.

Rozpoczęcie kolejnej inwestycji mieszkaniowej - Na Fabrycznej.

Masterm specjalizuje się również w dziedzinie instalacji inżynieryjnych.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i wyspecjalizowanej wiedzy technicznej możemy zaoferować nowoczesne rozwiązania i realizacje, obejmujące m.in.:

Sporządzanie projektów wykonawczych oraz analiz rozwiązań technicznych wraz z obliczeniami klimatyzacyjnymi i cieplnymi.

Pomiar przepływów oraz regulacje instalacji, uruchomienie instalacji.

Dobór i dostawę urządzeń i materiałów, montaż systemów instalacyjnych i nadzór prac kontraktowych.