ALBECO

Inwestycja ALBECO

Budowa „Centrum handlu i szkoleń, łożysk tocznych i techniki przesuwu i liniowego”. Generalne wykonawstwo w zakresie, budowy biurowca, hali magazynowej, portierni wraz z zagospodarowaniem terenu. Budynek centrum handlu i szkolenia posiada 2 kondygnacje i jest niepodpiwniczony. Obiekt nawiązuje swoją formą do sąsiadującej zabudowy istniejącej - dach płaski w części administracyjnej i dwuspadowy w części magazynowej. Nawiązanie do architektury budynków sąsiadujących istniejących osiągnięto przez zastosowanie podobnych materiałów elewacyjnych, dachowych i kolorystykę. Od strony południowo-wschodniej zaprojektowano plac manewrowy i miejsca postojowe dla samochodów osobowych.

Klatka schodowa wyposażona została w dźwig windowy łączący wszystkie poziomy. Zakres prac: roboty ziemne, fundamentowanie, konstrukcja, dach, stolarka, ściany działowe, prace wykończeniowe, elewacja, instalacje c.o., wod-kan, elektryczne, went., drogi, place, parkingi, zieleń i nasadzenia.

ADRES:
ul. Południowa 71, Plewiska

FAZA REALIZACJI INWESTYCJI:
w realizacji

OKRES REALIZACJI:
czerwiec 2014 - kwiecień 2015

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA:
3 070,65 m2

KUBATURA:
2 2947,40 m3

GŁÓWNE PRZEZNACZENIE:
budynek biurowy

INWESTOR:
Albeco Sp. z o. o.

DZIAŁKOWA

Zobacz więcej

DZIAŁKOWA

Inwestycja DZIAŁKOWA

Budynek biurowy z halą przemysłową w Tarnowie Podgórnym przy ul. Działkowej 16 o łącznej powierzchni 1300m2. Powierzchnia spełnia trzy funkcje: budynku biurowego, sali sprzedażowej oraz hali magazynowej. Połączenie tych funkcji umożliwił nietuzinkowy projekt architektoniczny. W pełni klimatyzowane pomieszczenia zapewniają wysoki komfort pracy. Duże przeszklenia gwarantują pełne naświetlenie pomieszczeń.

Zastosowane elementy wykończenia, a przede wszystkim ich wysoka jakość doskonale wpisują się w nowoczesną architekturę budynku, podkreślając jego indywidualny a zarazem użytkowy charakter.

ADRES:
ul. Działkowa 16, Tarnowo Podgórne


FAZA REALIZACJI INWESTYCJI:
inwestycja zakończona

OKRES REALIZACJI:
2004 - 2005


POWIERZCHNIA UŻYTKOWA:
1300 m2


KUBATURA:
4000 m3

GŁÓWNE PRZEZNACZENIE:
budynek biurowy z halą przemysłową


INWESTOR:
PPHU Masterm Przemysław Silski

Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a wspólny sukces jest naszym priorytetem.

Dzięki fachowej kadrze, doświadczeniu oraz współpracy z biurami projektowymi jesteśmy docenieni przez klientów za najwyższą jakość usług i z roku na rok chcemy osiągać coraz więcej.